.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТРИНО КАША ЈАБОЛКА, КРУША И ПРАСКА 100 ГР.

SKU: 05120905
Достапност: На залиха
50 ден 45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска хранаовошје 100% (jaболкa 53% , круша 37%, праскa 10%).365 денаДа се чува на собна температура. По отварањето да се чува во фрижидер, не подолго од 24h.Фабрика Дечје Хране д.о.о. / Baby Food Factory LTD, Маршала Тита 206, 11272 Добановци, Република Србија,Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*