.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТРИНО КАША ЈАБОЛКА, БАНАНА И БИСКВИТА 100 ГР.

SKU: 05120906
Достапност: На залиха
50 ден 45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска хранаовошје 83 % (jaболкa 60%, бананa 23%), вода, бисквити 5% (пченичнo брашнo, шеќер, делумно хидрогенизирана растителна маст (палмина), средства за нараснување на тесто: амониум-хидрогенкарбонат и натриум- хидрогенкарбонат, eмулгатор: соин лецитин, готварска сол, аромa: ванилин).365 денаДа се чува на собна температура. По отварањето да се чува во фрижидер, не подолго од 24h.Фабрика Дечје Хране д.о.о. / Baby Food Factory LTD, Маршала Тита 206, 11272 Добановци, Република Србија,Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*