.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТРИНО КАША МИСИРКА, БРОКУЛА, ПАВЛАКА И ОРИЗ 190

SKU: 05120887
Достапност: На залиха
77 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска храна. За возраст од 6 месеци
Вода, мисиркино месо 19,6%, каша од брокули 10%, павлака 8%, каша од моркови 4%, снегулки од компир 4%, оризово брашно 4%, пченкарен скроб, сол.
365 дена
Да се чува на собна температура. По отворање да се чува во фрижидер, не подолго од 24h.
Произведено во: Фабрика Дечје Хране д.о.о. / Baby Food Factory LTD, Маршала Тита 206, 11272 Добановци, Република Србија,
Нелт ст

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*