.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИЛА ЦРНО&ЏИНС 900 МЛ.

SKU: 30140050
Достапност: На залиха
175 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ

НАТРИЕВА СОЛ ДОДЕЦИЛБЕНЗЕНСУЛФОНСКА КИСЕЛИНА, ЕТОКСИЛИРАН АЛКОХОЛ C12-14, НАТРИЕВ C12-14 АЛКИЛЕТОКСИ СУЛФАТ, 2-МЕТИЛ-2H-ИЗОТИАЗОЛ-3-ОН

РОК НА УПОТРЕБА: 3 ГОДИНИ

ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА

САПОНИЈА ОСИЈЕК

ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*