.
Menu Close

НИКЕЛОДЕОН КРИСТАЛ ЈАЈЦЕ СО ИГРАЧКА 16ГР

SKU: 07112794
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =368.75ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Лижавче со вкус на јагода, портокал и кока кола со гума за џвакање со внатрешноста и подарок изненадување.
Состојки: Шеќер, гликозен сируп, малтодекстрин, база за гума за џвакање, регулатори на киселост(лимонска киселина, јаболкова киселина),ароми, навлажнувач:(глицерин), антиоксиданс(ВНТ), бои(антоцијани, обичен карамел, екстракт од пиперка).
Рок на употреба:ЛОТ бројот и нето тежината се испечатени на пакувањето
Начин на чување:Да се чува на суво и ладно место, подалеку од сончева светлина.
Произведено во Туркије.
Увозник/Дистрибутер:Рамсторе Македонија ДОО, ул. Св. Кирил и Методиј бр.13 Скопје, Р. Северна Македонија Тел. 02/3178-030

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*