.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ РОЗЕ 150МЛ

SKU: 35410997
Достапност: На залиха
247 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE® МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ СО ВОДА ОД РОЗА 1. Ја отстранува водоотпорната шминка без потреба од грубо триење. 2. Ги отстранува нечистотиите и не ја суши кожата. 3. Ефикасно и темелно ја чисти и ја освежува кожата. УПОТРЕБА: Нанесете со нежни кружни движења на мокра кожа на лицето, вратот и деколтето. Темелно да се измие со млака вода. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД.
Aqua, Glycerin, Coco-Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Glucoside, Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Sorbic Acid, Methyl Benzoate, BHT, Parfum
Употребливо 36 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*