.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА КУПКА ХАРМОНИ ТАЈМ 500МЛ

SKU: 34400668
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дозволете смирувачкиот мирис на ливчињата од бела роза да ги опушти вашите сетила додека свиленикавиот крем-гел со бадемово млеко ве обвиткува во мека пена.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/Acrylates Copolymer, Citric Acid, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Glyceryl Stearate SE, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Parfum
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*