.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ КРИМ СМУТ 500 МЛ.

SKU: 34400901
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дозволете крем-гелот за туширање збогатен со шија путер да го обвитка вашето тело во пена што негува. Благата формула ја негува вашата кожа правејќи ја свиленикаво мека.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glyceryl Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ЕКСТРА 2.8% ММ 1КГ

БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ЕКСТРА 2.8% ММ 1КГ

10 Поени
60 ден 54 ден
Слика од ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

12 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

29 ден
Слика од СУТАШ АЈРАН 1Л

СУТАШ АЈРАН 1Л

49 ден