.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

НИВЕА БАЛСАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ СЕНЗ.РЕКОВЕРИ 100МЛ

SKU: 35170178
Достапност: На залиха
415 ден 360 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Новата формула без алкохол ѝ помага на кожата да се опорави после бричењето. Ја смирува кожата и моментно ги ублажува иритациите. Ѝ помага на кожата да се опорави од ситните ранички. Ги ублажува црвенилото и чувството на сува кожа. ДЕРМАТОЛОШКИ Е ДОКАЖАНО ДЕКА ИМ ОДГОВАРА НА МАЖИТЕ СО ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА.* без етил алкохол
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol, Panthenol, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Sodium Carbomer, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Linalool
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*