.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕЈКЕД МАЛТ ВИСКИ 0.7Л

SKU: 02400264
banner
Достапност: На залиха
2100 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Naked Malt

Naked Malt го спојува она наједноставното и најсложеното во виски. Знаеме дека вискито треба да го поврзуваме со годините на одлежување, премиум цена, врвна етикета, но ние мислиме дека нашето виски е најдобро за оние “моменти на ослободување” кога не ни е потребно ништо за да ги откриеме оние добри работи.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*