.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕУТРОГЕНА КРЕМА ЗА РАЦЕ СО МИРИС 50МЛ+25МЛ.

SKU: 35300188
Достапност: На залиха
244 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

парфимирана крема за раце богата со глицерин за екстремно сува и испукана кожавода,глицерин,цетеарил алкохол,етилхексилглицерин,палмитинска киселина,стеаринска киселина,натриум цетеарил сулфат,натриум сулфат,токоферол,феноксиетанол,парфем3год.од датумот на производство Да се чува подалеку од дирекна сончева светлинаJohnson & Johnson - ЕУАВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*