.
Menu Close

НЕСТЛЕ КОРН ФЛЕКС КЕСА 500Г

SKU: 05090033
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52.2ДЕН

261 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕСТЛЕ ЖИТАРКИ
ПЧЕНКАРЕН ГРИЗ (99.9%), ШЕЌЕР, СОЛ, ДЕКСТРОЗА, ДЕЛУМНО ИНВЕРТЕН СИРУП ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ НАТРИУМ ФОСФАТИ. ВИТАМИНИ (НИКОТИНАМИД КАЛЦИУМ, Д-ПАНТОТЕНАТ, ПИРИДОКСИН ХИДРОХЛОРИД, РИБОФЛАВИН, ПТЕРОИЛМОНОГЛУТАМИНСКА КИСЕЛИНА). МОЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИКИ И ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЦЕРЕАЛ ПАРТНЕРС ПОЛАНД ТОРУН - ПАЦИФИК, ТОРУН, ПОЛСКА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*