.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ШУМСКО ОВОШЈЕ 0.5Л ПЕТ

SKU: 08030297
Достапност: На залиха
35 ден 28 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран освежителен безлкохолен пијалок со овошни сокови и екстракт од црн чај,со шеќери и засладувач.Пастеризиран производ.
вода ,шеќер,фруктоза,регулатори на киселост,лимонска киселина ,јаболкова киселина и натриум цитрат,овошни сокови од концентрат:малина (0.1%),аронија (0.1%) и црни рибизли(0.1%)екстракт од црн чај(0.09%),природна арома од црвено овошје со други природни ароми,засладувач,.гликозиди добиени од стевиол.
210 дена
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.
Maspex Romania SRL
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*