.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ МАНГО АНАНАС 0.5Л ПЕТ

SKU: 08030298
Достапност: На залиха
35 ден 28 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран освежителен безлкохолен пијалок со сок од манго, ананас и екстракт од црн чај,со шеќери и засладувач.Пастеризиран производ.
вода ,шеќер,фруктоза,регулатори на киселост,лимонска киселина и натриум цитрат,сок од манго(0.1%)од концентрат ,сок од ананас (0.1%)од концентрат ,екстракт од црн чај(0.08%), природни ароми,антиоксидант,аскорбинска киселина,засладувач,.гликозиди добиени од стевиол.
210 дена
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.
Maspex Romania SRL
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*