.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКВИК 400 ГР

SKU: 03290010
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =39.75ДЕН

209 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ ПРАВ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НАПИВКА СО КАКАО
ШЕЌЕР, КАКАО ВО ПРАВ СО СМАЛЕНИ МАСТИ (21%), ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН), СОЛ, МЕШАВИНА ОД ВИТАМИНИ (Ц, Б1, Д), МИНЕРАЛИ (ЖЕЛЕЗО, ЦИНК), ПРИРОДНА АРОМА, ЦИМЕТ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО.
18 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*