.
Menu Close

НЕСКВИК 200 ГР

SKU: 03290009
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =66ДЕН

132 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Напиток од какао
Шеќер,какао прав со намалени масти (23%),емулгатор (соја лецитин),сол,мешавина од витамини (Ц (натриум Л-аскорбат),Д (холекациферол)),природна арома,цимет.Може да содржи млеко.Без глутен.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Нестле - Унгарија
Алма-М Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*