.
Menu Close
100 Поени

НЕСКВИК ЖИТАРКИ 625 ГР +25% ГРАТИС

SKU: 05090317
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =45.97ДЕН

%13
413 ден
359 ден
04.07.2024 - 24.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

НЕСТЛЕ ЖИТАРКИ
ЦЕЛИ ЗРНА ПЧЕНИЦА (51.4%), ШЕЌЕР, ПЧЕНКАРЕН ГРИЗ (17.0%), ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАКАО ПРАВ СО СМАЛЕНИ МАСТИ (5.7%), КАЛЦИУМ КАРБОНАТ, СОЛ, АРОМА, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО,
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЦЕРЕАЛ ПАРТНЕРС ПОЛАНД ТОРУН - ПАЦИФИК, ТОРУН, ПОЛСКА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*