.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ СТРОНГ 3 ВО 1 14 ГР

SKU: 03220078
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =92.86ДЕН

15 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ ПРАВ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НАПИВКА ОД РАСТВОРЛИВО КАФЕ.
ШЕЌЕР, ГЛИКОЗЕН СИРУП, ЦЕЛОСНО ХИДРОГЕНИЗИРАНО МАСЛО ОД ПАЛМИНИ СЕМКИ, РАСТВОРЛИВО КАФЕ (12.2%), СТАБИЛИЗАТОРИ (Е340, Е451, Е452, Е331), МЛЕЧЕН ПРОТЕИН, СОЛ, ЕМУЛГАТОРИ (Е471, Е742Е).
15 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*