.
Menu Close

НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 200 ГР

SKU: 03220257
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =139.5ДЕН

%26
379 ден
279 ден
10.06.2024 - 16.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

РАСТВОРЛИВО КАФЕ, СПАКУВАНО ВО ЗАШТИТНА АТМОСФЕРА
100% КАФЕ КОЕ СЕ ДОБИВА СО ЕКСТРАКЦИЈА ОД ПРЖЕНИ ЗРНА КАФЕ
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ БРАЗИЛ , БРАЗИЛ
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*