.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ КАПУЧИНО 250ГР

SKU: 03250016
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =99.6ДЕН

349 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КАПУЧИНО
ШЕЌЕР, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ (20.7%) , ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАФЕ ( 13.8%) (РАСТОРЛИВО КАФЕ (12.9%), ПЕЧЕНО МЕЛЕНО КАФЕ(0.9%)), КОКОСОВО МАСЛО, ЛАКТОЗА, СОЛ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ (Е340 ИИ) СТАБИЛИЗАТОРИ (Е452И ,Е331ИИИ), ПРИРОДНА АРОМА.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*