.
Menu Close

М ФИЛТЕР ЧАЈ 48 ПАР.

SKU: 03110102
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =129ДЕН

129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МИГРОС ФИЛТЕР ЦРН ЧАЈ
ЦРН ЧАЈ
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ДОГАДАН ГИДА УРУНЛЕРИ САНАЈИ ВЕ ПАЗАРЛАМА А.Ш. ЧИНАР МАХ. ДУРУ ЏАД. НО: 11 06750 АКЈУРТ АНКАРА.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*