.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ФИЛТЕР ЧАЈ 100 ПАР

SKU: 03110103
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =209ДЕН

249 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МИГРОС ФИЛТЕР ЧАЈ
ЦРН ЧАЈ.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ДОГАДАН ГИДА УРУНЛЕРИ САНАЈИ ВЕ ПАЗАРЛАМА А.Ш./ АНКАРА, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*