.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ТУРШИЈА ОД ЛУТИ ПИПЕРКИ 340 ГР

SKU: 09030742
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =26.18ДЕН

109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МИГРОС ТУРШИЈА ОД ЛУТИ ПИПЕРКИ 340ГР. ПАСТЕРИЗИРАН ПРОИЗВОД
ЛУТИ ПИПЕРКИ , ВОДА, ОЦЕТ, СОЛ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ (ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА).
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО, ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
ЗЕЈ-ТУР-САН ГИДА САН. ВЕ ТИЏ. А.Ш./БУРСА ВО ИМЕ НА МИГРОС ТИЏАРЕТ А.Ш./ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*