.
Menu Close

М ТЕЧЕН АБРАЗИВ АМОНИЈАК 750 МЛ

SKU: 30620385
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =10ДЕН

%12
85 ден
75 ден
13.06.2024 - 03.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

МИГРОС ТЕЧЕН АБРАЗИВ АМОЊАК. ПРЕД УПОТРЕБА ЗАДОЛЖИТЕЛНО ИСТЕСТИРАЈТЕ ЈА ПОГОДНОСТА НА ПРОИЗВОДОТ НА МАЛА ПОВРШИНА. ВО НИКОЈ СЛУЧАЈ ДА НЕ СЕ УПОТРЕБУВА НА ПОВРШИНИ ОД АЛУМИНИУМ, ДРВО, ЛАКИРАНИ, ОБОЕНИ И ДР. КОИ НЕ СЕ ИЗДРЖЛИВИ НА АЛКАЛИИ.
<5% АНЈОНСКА АКТИВНА СУПСТАНЦА. НОНЈОНСКА АКТИВНА СУПСТАНЦА. ДРУГО: ПАРФЕМ, АМОНИЈАК, МЕТИЛХЛОРИЗОТАЛАЗОЛИНОН, МЕТИЛИЗОТИАЗОЛИНОН, Д-ЛИМОНЕНЕ, CI: 19140.
ОЗНАЧЕНИ НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЗАШТИТИ ОД СОНЦЕ. ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ПОВИСОКА ОД 50C/122F
ЕНДЕКС КИМЈА ИНШ. САН. ТИЏ. А.Ш. /КОНЈА, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*