.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ТААН АЛВА СО Ф'СТАЦИ 500 ГР

SKU: 07080292
Достапност: На залиха
184 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС ТААН АЛВА СО Ф'СТАЦИ 500 ГР. ПРИРОДЕН ИЗВОР НА ВЛАКНА.
ТААН (54%), (СОДРЖИ СУСАМ), ШЕЌЕР, Ф`СТАЦИ, ЕМУЛГАТОР (МОНО И ДИГЛЕЦИРИДИ), РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ (ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА), ПРИРОДНА АРОМА НА ВАНИЛА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГОВИ ОД ЛЕШНИЦИ И БАДЕМИ.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ШИТОГЛУ ГИДА ИНШ. ИТХ. САН. ВЕ ТИЏ. ЛТД. ШТИ., ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*