.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М СРЕДСТВО ЗА СТАКЛО 750МЛ

SKU: 30710134
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СТАКЛО.
АНЈОНСКА АКТИВНА СУПСТАНЦА <5%; НОНЈОНСКА АКТИВНА СУПСТАНЦА, ПАРФЕМ И ВОДА.
ОЗНАЧЕНИ НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО НА ТЕМПЕРТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
ПРОИЗВЕДЕНО ЗА МИГРОС ТИЏАРЕТ А.Ш./ ИСТАНБУЛ, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*