.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М СЛАТКО ОД ЈАГОДИ 380 ГР

SKU: 07050395
Достапност: На залиха
84 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС СЛАТКО ОД ЈАГОДИ
ШЕЌЕР (ФРУКОТЗЕН-ГЛИКОЗЕН СУРУП), ЈАГОДИ (45%), РЕГУЛАТОР НА КИСЛЕОСТ (ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА), ЗГУСНУВАЧ (ПЕКТИН). 100 ГР. СЛАТКО Е ПОДГОТВЕНО СО 45 ГР. ОВОШЈЕ. ВКУПНА СОДРЖИНА НА ШЕЌЕР Е 68 ГР/100 ГР. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА АЛЕРГЕНИ: СОДРЖИ ТРАГИ ОД СУЛФУР ДИОКСИД.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ШИТОГЛУ ГИДА ИНШ. ИТХ. САН. ВЕ ТИЏ. ЛТД. ШТИ./МАЛТИЈА, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*