.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М САЛЦА ОД ДОМАТИ 830 ГР.

SKU: 09010066
Достапност: На залиха
155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС САЛЦА ОД ДОМАТИ. КОНЦЕНТРАТ НАЈМАЛКУ 28%.
ДОМАТИ
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ТАТ ГИДА САНАЈИ А.Ш.– БУРСА, ТУЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*