.
Menu Close

М ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

SKU: 03220522
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =23.6ДЕН

59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав:
Кафе (55,8%) (вода, растворливо кафе) содржи пастеризирано кравјо млеко (36%) лактоза, шеќер (шеќерна репка), згуснувачи за арома (кафе) (микрокристална целулоза, целулозна гума, карагенан), регулатори на киселост (тринатриум), фосфат, калиум карбонат)
Нето количина (g/ml) 250
Потекло: Турција
Да се ​​чува на ладно и суво
Увизник: РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*