.
Menu Close

М БУЛГУР ЗА ЌОФТЕ 1000 ГР

SKU: 01070037
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =7.9ДЕН

%11
89 ден
79 ден
07.06.2024 - 18.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

МИГРОС БУЛГЛУР ЗА ЌОВФТЕ
БУЛГУР (СОДРЖИ ГЛУТЕН). ТВРДА ПЧЕНИЦА.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЈАЈЛА АГРО ГИДА САНАЈИ ВЕ НАКЛИЈАТ А.Ш.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*