.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М БУЛГУР ЗА ПИЛАВ 1000 ГР

SKU: 01070036
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС БУЛГЛУР ЗА ПИЛВА
БУЛГУР (СОДРЖИ ГЛУТЕН). ТВРДА ПЧЕНИЦА.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЈАЈЛА АГРО ГИДА САНАЈИ ВЕ НАКЛИЈАТ А.Ш
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*