.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МР.ПРОПЕР СПРЕЈ УНИВЕРЗАЛНО ЛИМОН 750 МЛ.

SKU: 30620440
Достапност: На залиха
152 ден 105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Универзално сретство за чистење
<5% neionic surfactants, Benzisothiazolinone, perfume, Limonene.
24 месеци
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
P&G Италија
Нелт Ст Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*