.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МР МУСКОЛО ТЕЧНОСТ ЗА КУЈНИ ЛИМОН 750ML

SKU: 30620294
Достапност: На залиха
170 ден 119 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

MR MUSKULO TRIGER ZA CISTENJE NA KUJNI 750ML<5% нејонски материи, EDTA и натриум хлорид. Исто така содржи парфем, Benzyl Salicylate, Linalool, Disinfectants. Активни супстанци: Quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chlorides (0.22%, 0.22g/100g), Dimethyl octadecyl, [3-(trimethoxysily) propyl] ammonium chloride (0.11%,0.11g/100g). 3 god od proizvodstvoДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*