.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 1Л

SKU: 11010372
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СТЕРИЛИЗИРАН МЛЕЧЕН НАПИТОК
ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО СО 1,0% ММ, ШЕЌЕР 5%, КАКАКО ВО ПРАВ 1,5%, СТАБИЛИЗАТОРИ: МИКРОКРИСТАЛНА ЦЕЛУЛОЗА И КАРБОКСИ МЕТИЛ ЦЕЛУЛОЗА, ЧОКОЛАДА ВО ПРАВ 0,1%, ЗГУСНУВАЧ КАРАГЕНАН, АРОМА ВАНИЛА.
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
НА СОБНА ТЕМПЕРАТУРА. ПО ОТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 0ОC ДО +6ОC И ДА СЕ ИСКОРИСТИ ВО РОК ОД ТРИ ДЕНА.
МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.
МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

49 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

57 ден