.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОРАНДО ХР.ЗА МАЧКИ ПАШТЕТА СО ПИЛЕШКО/ЗАЈАК 100ГР

SKU: 09080172
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Комплетна храна за мачки
Месо и месни преработки 60% (пилешко мин. 6%, зајак мин. 5%), минерали.
3 години
Да се чува на суво и ладно место
Morando S.p.A.
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*