.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОНТЕ ЧОКО БАР МЛЕЧЕН 29Г

SKU: 07112082
Достапност: На залиха
29 ден 19 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МОНТЕ ЧОКО БАР МЛЕЧЕН 29Г
МЛЕКО ПОЛНОМАСНО, ПАСТЕРИЗИРАНО (22%), ШЕЌЕР, ПАМИНА МАСТ, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, МЛЕЧНИ ПРОТЕИНИ, КОКОСОВА МАСТ, СУРУТКА ВО ПРАВ, ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ (5%), ГЛУКОЗЕН СИРУП, ГЛУКОЗНО-ФРУКТАЛЕН, ЕМУЛГАТОРИ: Е322, Е471, Е472B, АГЕНС ЗА НАДУВУВАЊЕ: Е450, Е500; АРОМА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И ЈАЈЦА
60 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +4°C ДО +8°C
ЗОТТ
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*