.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОНИН ЛЕШНИК СИРУП 250 МЛ

SKU: 03600027
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сируп лешник
Шеќер,вода,арома,концентриран сок од лимон,средство за конзервирање:Е202,средство за боење:Е150б.Содпжи екстракти од лешник.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Жорж Монин С.А. Бурж - Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*