.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОНИНИ МАСЛИНОВО МАСЛО ЕКСТРА ВИРЏИН 0.5Л

SKU: 04130019
Достапност: На залиха
354 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МОНИНИ МАСЛИНОВО МАСЛО ЕКСТРА ДЕВСТВЕНО 500МЛ
МАСЛИНКИ
18 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
МОНИНИ
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*