.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОЛИНО ПЕИЛА ПАЛЕНТА БЕЗ ГЛУТЕН 375 ГР.

SKU: 05010183
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Без глутен Палента
100% Пченкарно брашно варено на пареа, без глутен.
540 дена
На суво и ладно место
Molino Peila - Италија
КОЛА ДООЕЛ
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*