.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЛЕКАРА ТЕТОВО КОРАБ МЕШАНО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

SKU: 10010325
Достапност: На залиха
339 ден
Бело  саламурено сирење, добиено со подсирување на пастеризиранo млеко  со ензими,ферментирано , солење со саламура
Кравјо млеко max 80%, Овчо млеко max 20%, Химозин,  Сол, Почетна култура
180 дена(6 месеци)
На температура од +40C до +80C
А.Д. МЛЕКАРА ТЕТОВО
А.Д. МЛЕКАРА ТЕТОВО
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ  ПОВРАТ. АМБАЛ. 0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ ПОВРАТ. АМБАЛ. 0.5Л

40 ден
Слика од ГЕРМИНА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 1,5Л

ГЕРМИНА ВОДА НЕГАЗИРАНА ПЕТ 1,5Л

19 ден
Слика од КИТ КАТ ЧАНКИ СО ВКУС НА КОЛАЧИ 24Х42 Г

КИТ КАТ ЧАНКИ СО ВКУС НА КОЛАЧИ 24Х42 Г

29 ден