.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
55 Поени

МИЛКА ЛЕШНИК КРЕМ 600 ГР

SKU: 07150279
Достапност: На залиха
275 ден 235 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Милка крем од лешник

Шеќер, сончогледово масло (28%), слатка сурутка во прав (од МЛЕКО), лешници (5%), какао во прав со малку маснотии, обезмастено млеко во прав, путер од какао, емулгатор (лецитин од сончоглед), трпезариска сол, ароми. Може да содржи други јаткасти плодови и кикирики.

Означен на амбалажата

Да се чува на суво и студено место.

Mondelez Polska Production Sp. z o.o., Mazowiecka 5, 09-100 Płońsk, Полска

ТД НЕЛТ СТ ДООЕЛ, ул.32 бр.20,1041 Илинден

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден 43 ден
Слика од НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

310 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

7 Поени
42 ден 37 ден