.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕТРО 60 ГР

SKU: 07041951
Достапност: На залиха
25 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

БАР ЧОКОЛАДА
СОСТАВ; МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА, КАКАО, КАРАМЕЛА, РАСТИТЕЛНА МАСТ,НУГАТ, ШЕКЕР, ГЛИКОЗА.
1 ГОДИНА
на суво и темно место
УЛКЕР
ОКЕАН-КОМ ТРЕЈД ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*