.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРЦИ ЧОКОЛАДО ТОПЕН ЛЕШНИК 100ГР

SKU: 07042433
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =109ДЕН

139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мерци - чоколадо топен лешник
Шеќер, путер од какао, мелени лешници (14,2%), полномасно млеко во прав (12,3%), какао маса, млеко во прав од путер, млечен шеќер, обезмастено млеко во прав, путер маснотии, емулгатор: лецитин (соја), природен арома, екстракт од ванила. Може да содржи траги од бадем, кикирики и други јаткасто овошје.
Означен на амбалажата
Д се чува на суво и ладно место
Аугуст Сторк КГ Валдстр - Германија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*