.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРЦИ ЦРНО ЧОКОЛАДО 72% 100ГР

SKU: 07042431
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =109ДЕН

139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мерци - црно чоколадо
Шеќер,какао маса,какао путер,емулгатор:лецитин(соја)(Е322),ванила екстракт.Темната чоколадна маса содржи какао делови минимум 72%.Може да содржи делови од млеко,лешници,бадеми,кикирики и друго јаткасто овошје.
Означен на амбалажата
Д се чува на суво и ладно место
Аугуст Сторк КГ Валдстр - Германија
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*