.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРЦИ МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО 100ГР

SKU: 07042428
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =109ДЕН

139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мерци - млечно чоколадо
Шеќер, путер од какао, полномасно млеко во прав (23,5%), маса со какао, рафиниран путер, емулгатор: лецитин (соја), екстракт од ванила.Може да сдодржи делови од лешници,кикирики и друго јаткасто овошје.
Означен на амбалажата
Означен на амбалажата
Чибо Група - Хамбург
Трејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*