.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

МЕРИ МЕРИНО ЦРН 2,7Л.

SKU: 30130048
Достапност: На залиха
285 ден 255 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течен детергент за машинско и рачно перење на црни и темни алишта.
< 5% нејонски тензиди; 5-15% анјонски тензиди,сапун,фосфонат;датоци:заштита на боја,бензисотиазолиноне,метилисотиазолиноне,мирис(бензил салицилат,цитронелол,бутилфенил метилпропионал).
2 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Метеор Група-Лабуд д.о.о Загреб, Хрватска
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*