.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
6 Поени

МЕНТИНА ГУМЕНИ БОНБОНИ МЕНТОЛ 90 ГР.

SKU: 07112197
Достапност: На залиха
27 ден 23 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гумени ментол бонбони
Гликозен сируп,шеќер,вода,желе агент:желатин,одржувач на влага:сорбитол сируп,природни ароми 0,1%:мента,бои:бакарна лепеза на хлорофил,хлорофини.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Захарни заводи - Бугарија
Нимекс Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*