.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАЈ МОТТО ВАФЛИ ТИРАМИСУ 34 ГР

SKU: 07160457
Достапност: На залиха
17 ден 12 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вафла со вкус на тирамису
Шеќер,пченично брашно,целосно хидрогенизирано кокосово масло,кососово масло,сурутка во прав,обезмастено млеко во прав,како во прав,емулгатори:соин лецитин,ароми:тирамисѕ,кафе,етилванилин;агенс за подигнување:натриум бикарбонат;сончогледово масло,сол.Може да содржи траги од јаткаси подови.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место,подалеку од директна сончева светлина.
Фикосота Фоод - Бугарија
Кола Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*