.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАЈ МОТТО ВАФЛИ ЛЕШНИК 34 ГР

SKU: 07160458
Достапност: На залиха
17 ден 12 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вафла со крем од лешник (40%) и ккао крем (40%)
Шеќер,пченично брашно,целосно хидрогенизирано кокосово масло,кокосово масло,сурутка во прав,5%како во прав,како-маса,декстроза, 0,8% крем од лешник;обезмастено млеко во прав, емулгатор:соин лецитин;ароми:лешник,чоколадо,етилвинилин;агенс за подигнување:натриум бикарбонат;сончогледово масло,сол.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место,подалеку од директна сончева светлина.
Фикосота Фоод - Бугарија
Кола Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*