.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

SKU: 08060266
Достапност: На залиха
24 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

НЕГАЗИРАНА ВОДА
ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА НИСКОМИНЕРАЛНА ВОДА
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО, СУВО И ЧИСТО МЕСТО, ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ОД ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
МЛ ГАРИ ДОО, СКОПЈЕ
МЛ ГАРИ ДОО, СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден